Windows rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk az online piac egyik meghatározó szereplője.
Az alábbi munkakörbe keresünk tapasztalt szakembert:

WINDOWS RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • A cég folyamatainak és alkalmazásainak és hardwareinek technikai működtetése, támogatása, napi problémák megoldása, hibák elhárítása akár távmenedzsment eszközökkel
  • Műszaki dokumentációk kiépítése és fenntartása
  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • Fiókok és munkaállomások létrehozása, kezelése
  • Office365 szolgáltatások adminisztrációja
  • Biztonsági mentések kezelése
  • Hozzáférés-, VPN/Device management és yubikey adminisztráció
  • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Heti, havi riportok előállítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MySQL és postgreSQL ismeretek
  • Exchange és SharePoint rendszergazda ismeretek
  • Rugalmas, gyors, önálló személy

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, teljes munkaidő, felelősségteljes munkakör várja a szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy az álláslehetőségre fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.