Pénztár manager (kecskemét)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél vezetői poziciót betölteni és karriert építeni?
Ha vannak vezetői képességeid, szeretnél egy 30-40 fős csapatot motíválni, összefogni, szereted a kereskedelmet akkor ez a TE lehetőséged!
Itt minden segítséget megkapsz, hogy megalapozd karriered és igazi vezetővé válhass!
Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.

Számukra keresünk új kollégát KECSKEMÉTI áruházukba a következő pozícióba:

PÉNZTÁR MANAGER (Kecskemét)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • A jelentkező a képzés időszaka alatt betekintést kap a vállalat kereskedelmi- , és az ezzel szorosan együttműködő pénztár irányvonalába is. (Valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt)
  • A 12 hetes betanulási periódus lehetőséget nyújt számára a gyakorlati tapasztalatszerzésre, elméleti oktatásokra, szakmai képzésekre, aminek segítségével megtanulja a pénztárra vonatkozó alapokat, összefüggéseket hatékonyan kezelni, és betekintést nyer a forgalmi tervezés folyamatába
  • 40-100 fős csapat irányítása, motiválása és fejlesztése
  • A betanulás befejeztével pénztár manageri kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat
Téged várunk, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Pályakezdő vagy, esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod van
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad és szeretsz csapatban dolgozni
  • Kitűnő problémamegoldó-, szervezőkészséggel- és döntőképességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad
  • Jellemző rád a kreativitás, empátia és az önfejlesztő képesség, tudatosság egyaránt
Amit ajánlunk neked:
  • Egyéni prémiumrendszer
  • Versenyképes alapbér
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor 12 hetes képzési program
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek (áruházi pihenőszoba, támogatott sportolási lehetőségek)
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
Munkavégzés helye: Kecskemét
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.