Vitamin szaktanácsadó / bolti eladó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk étrend-kiegészítőket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező cég . Exclusive, plázákban (Pólus Center, Mamut, Duna Pláza) lévő üzleteikbe keresünk új munkatársakat

VITAMIN SZAKTANÁCSADÓ
pozícióba.
Ezek a feladatok várnak RÁD:
  • Beérkező érdeklődők igényeinek felmérése
  • A vásárló igényeihez igazodó termékek ajánlása, értékesítése
  • A termékekkel kapcsolatos professzionális tanácsadás
  • Vásárlók visszajelzésének dokumentálása
Elvárások:
  • Néhány év munkatapasztalat valamely hasonló területen
  • Becsületes, támogató hozzáállás
  • Jó megjelenés, az exclusive környezetnek megfelelően
Amit cserébe kínálunk:
  • Teljes egészében bejelentett, versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Betanítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Baráti hangulat, emberi bánásmód
Munkavégzés helye: BUDAPEST XIII, XV. és II. kerület
Munkaidő: Pláza nyitvatartás szerint
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.