Gyártástervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

2004-ben alakult meg a Nógrád megyében lévő ipari parkban működő olasz gépjármű-beszállító, amely az utóbbi időben jelentősen növelte termelésének, raktárkapacitásának és alkalmazottainak számát.
Legfőbb partnerei a Nissan és a Renault.

A vállalat jelenleg 450 alkalmazottat foglalkoztat, és árbevétele több milliárd forint.

Jelenleg logisztikai csapatuk számára keresünk kulcspozícióba GYÁRTÁSTERVEZŐ munkatársat!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Vevői előrejelzések és rendelések analizálása, hosszútávú kapacitástervezés,
  • A kész- és a félkész termékek gyártási tervének elkészítése, módosítása a termelés folyamatos szinten tartása érdekében,
  • Többféle termék többműszakos gyártási munkafolyamatának koordinálása,
  • Termeléshez szükséges alapanyag igények pontos megadása,
  • A gyártási ciklusidők, normatervek és normaidők meghatározása a hatékonyság figyelembevételével,
  • Teljesítések nyomonkövetése, a gyártási folyamatok felügyelete, visszacsatolása az ütemtervhez,
  • A felmerülő problémák azonnali megoldása a termelési hatékonyság maximális kihasználtságára törekedve,
  • Riportok, elemzések készítése,
  • Kapcsolattartás a releváns társosztályokkal,
  • Külföldi anyavállalattal való napiszintű egyeztetés angolul.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, logisztikai szakirány előny),
  • Aktív angolnyelv-tudás (középfok),
  • Logika gondolkodásmód,
  • Magabiztos MS Office használat, különös tekintettel az Excel használatára,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria már a próbaidő alatt is,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatal, dinamikus munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Salgótarján, Ipari Park
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.