Software architect - adatbázis tervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház keres

SOFTWARE ARCHITECT - ADATBÁZIS TERVEZŐ
munkakörbe pénzügyi szoftver tervezéséhez
munkatársat.
Az új munkatárs feladata:
  • Ügyféligények felmérése
  • Pénzügyi ill. adminisztrációs alkalmazások tervezése, dokumentálása, fejlesztése
  • Tanácsadási projektekben való részvétel
  • Felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása
Elvárás:
  • Értékpapír rendszer ismeret vagy pénzügyi területen szerzett jártasság
  • Relációs adatbázis kezelő rendszer ismeret
  • Többéves, pénzügyi ill. adminisztrációs informatikai tervezési, fejlesztési tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
Előny:
  • Oracle, Informix, MsSQL adatbázis kezelő rendszer ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Ha Ön:
nyitott a változatos, bonyolult feladatokra,
magas színvonalon, gyorsan képes ezeket a feladatokat önállóan elvégezni,
szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni,
képes ezeket az ismereteket gyorsan elsajátítani,
egy fiatal, jó hangulatú csapatban,
annak hasznos tagjaként,
elsőrangú körülmények között dolgozni,
jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzzal!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.