3d méréstechnikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik méréstechnikai ismeretekkel?
Szívesen készítene egyedi méréseket?
Jártas MSA és P&R mérések elvégzésében?

Amennyiben igen, úgy ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert, autóipari beszállító cég magyarországi leányvállalata. Főként műanyag fröccsöntéssel foglalkoznak, saját piaci szegmensükben piacvezetőek Európában.
Csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRÉSTECHNIKUS

Feladatok:

  • Mérőgépek programozása
  • Hibás termékek észlelése és jelzése
  • Egyedi mérési igények kivitelezése
  • Belső kalibrálásokban való részvétel
  • Termék ellenőrzések mérésekkel való támogatása
  • MSA és P&R vizsgálatok elvégzése
  • SPC felügyelet
  • Mérési eredmények megfelelő formában való dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség, méréstechnikai tanfolyam
  • Mérőgép programozás, műszaki rajzi ismeretek megléte
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód és nagyfokú precizitás

Előnyök:

  • Autóipar és minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus

Egyéb információk:

  • Amennyiben nem autóipar területről rendelkezik méréstechnikai tapasztalattal van lehetőség betanulásra.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá fényképes szakmai önéletrajzával!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.