Bérszámfejtő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több, mint 6 éve sikeresen működő és fejlődő belföldi,- és nemzetközi teljes kamionos fuvarfeladatok ellátására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert Dunkaszire, az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Feladatok:

  • Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
  • Megbízási díjak és külföldi napidíjak számfejtése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Adminisztratív irodai feladatok
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
  • Közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
  • Havi, negyedéves, éves zárlati munkálatok, kötelező bevallások, jelentések összeállítása
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete

Előnyök:

  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Nexon bérprogram ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes fizetés, sokszínű munkakör, kulturált munkakörnyezet, valamint hosszútávú munkalehetőség várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével jelentkezzen rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.