Termeléstervező (pályakezdő)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

2004-ben alakult meg a Nógrád megyében lévő ipari parkban működő olasz gépjármű-beszállító, amely az utóbbi időben jelentősen növelte termelésének, raktárkapacitásának és alkalmazottainak számát.
Legnagyobb partnerei az Opel, a Nissan és a Renault.

A vállalat jelenleg 420 alkalmazottat foglalkoztat, és árbevétele több milliárd forint.

Jelenleg logisztikai csapatuk számára keresünk kulcspozícióba TERMELÉSTERVEZŐ munkatársat!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK - itt mindent megtanulhat az alapoktól!

Feladatok:

  • Forcast és rendelések analizálása, hosszútávú kapacitástervezés
  • A vevők által küldött rendelések alapján a termelési kapacitások ismeretében a gyártási programterv összeállítása
  • Több termék gyártási munkafolyamatának koordinálása
  • Napi rendszerességgel karbantartja és kezeli a gyártási ütemezéseket, hogy támogassa a megrendelések időben történő befejezését
  • Folyamatosan ellenőrizze a követelményeket és biztosítsa, hogy a termékek és a félkész termékek ütemezett határidőkkel készüljenek el
  • Határozza meg a termelési igények fedezéséhez szükséges anyag igényeket
  • A tervezési paraméterek és az átfutási idő adatok kezelése
  • A maximális teljesítmény elérése érdekében tervezze meg és rangsorolja a műveleteket
  • A műszakokat a termelési igényekkel összhangban tervezze meg. Termelés napi ütemezése.
  • Teljesítések nyomonkövetése, hogy határidőben befejezzék a kiadott felaldatokat. Gyártási folyamatok felügyelete, visszacsatolása az ütemtervhez
  • A felmerülő problémák azonnali megoldása a termelési hatékonyság maximális kihasználtságára törekedve
  • Riportok, elemzések készítése (a késztermékek száma, a hibák százalékos aránya stb.)
  • A vevői elvárások és vagy a minőségbiztosítás és vagy a termelés által biztosított információk alapján közbelép és módosítja a gyártási ütemtervet hatékonyság figyelembevételével
  • Együttműködik a minőségellenőrzéssel, raktárral és egyéb osztályokkal
  • Készítse el és prezentálja a státusz és teljesítményriportokat

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (logisztikai vagy mérnöki szakirány),
  • Pályakezdő,
  • MS Office és vállaltirányítási rendszerek ismerete.

Előnyök:

  • Legalább 2 éves termelési tervezőként szerzett releváns tapasztalat,

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai előrelépés biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyagokkal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.