Autóipari mérnökségvezető (Kecskemét)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a Megbízó, aki hirdet?
Autóipari TIER-1 beszállítóhoz keresünk tapasztalt műszaki vezetőt, aki felelősséggel irányítana 6 folyamatmérnököt, valamint 2 vezető mérnököt, és vállalná az alábbi feladatok teljesítését.
Milyen feladatok várják a leendű műszaki vezetőt?
  • A meglévő és érkező termékek gyártóképességének biztosítása illetve a vevőigények pontos teljesítése optimális erőforrás gazdálkodás mellett
  • Személyes felelősségvállalás a mérnökség területen dolgozó összes munkatársért
  • A gépi berendezések, folyamatos üzemelésének biztosítása, a termeléssel egyeztetett prioritások figyelembe vételével
  • A termelési layout és kapacitás tervezése minden termék, folyamat berendezés / gép vonatkozásában
  • Munkautasítások, eljárásutasítások, SOS/JES előállítása minden munkaállomásra
  • A termelési folyamatok optimalizálása, NPI és új folyamatok bevezetésének felügyelete a társosztályokkal együttműködésben
  • Szerszám/gép módosítások koordinációja - átadás/átvétele (költségelemzés, hatástanulmányok, megvalósíthatósági tanulmányok, mintagyártás műszaki ellenőrzése).
  • Közreműködés az éves budget felelősségi területét érintő részének kidolgozásában.
  • A mérnökségi terület teljes körű adminisztrációja, közreműködés külső és belső auditokon (VDA6.3, ISO TS 16949, CCC)
  • Energiagazdálkodási terv készítése, folyamatos törekvés az infrastrukturális költségek csökkentésére
  • A munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
Amennyiben a fenti feladatokat szívesen végezne, teljes felelősségvállalás mellet, és az alábbi feltételeknek is megfelel JELENTKEZZEN!
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök) - diploma megléte alapvető feltétel
  • Gyártó területen eltöltött min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Lean ismeretek megléte elengedhetetlen
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás szükséges, mivel naponta fogja használni vevők és a külföldi tulajdonosokkal történő szakmai kommunikáció során
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
Mit ajánl a Cég?
  • Vezetői alapbér + 10 % célprémium + cafeteria + autó
Egyéb információ:
  • Csak olyan vezetők jelentkezését várjuk, aki hajlandó költözni a Bács-Kiskun megyébe, a bejárás hosszú távon nem kivitelezhető!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.