Nyomdaipari értékesítő flexo területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk több mint 350 munkavállalót foglalkoztató, 100% hazai tulajdonban lévő, Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége. Az 1893-ban alapított vállalkozás dinamikus fejlődését innovációs képességük és folyamatos fejlesztéseik garantálják, ez hosszú távon is sikerük és stabilitásuk egyik záloga.

Korszerű technológiai háttérrel rendelkeznek, így szinte minden megrendelői igényt képesek gyorsan és kiváló minőségben teljesíteni. Ügyfeleik között megtalálhatók kereskedelmi és szolgáltató cégek, kormányzati szervek és állami intézmények, valamint lakossági vásárlók is.

A vállalat tevékenységét 4 fő területre lehet szétválasztani. Jelenleg a nyomdaipari szolgáltatások területére keressük azt a FLEXO nyomtatásban tapasztalt kereskedőt, aki szívesen dolgozna Magyarország egyik vezető nyomdaipari cégénél.

A pozíció megnevezése:

NYOMDAIPARI ÉRTÉKESÍTŐ FLEXO TERÜLETRE

Feladatok:

  • Új ügyfélakvirációk lebonyolítása
  • - elsősorban új szereplők akvirációja a flexó termékek vonatkozásában
  • - hideghívások
  • - személyes ügyféllátogatások
  • - e-mail kampányokban való részvétel
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • - folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • - a megrendelői igények folyamatos felmérése, felépítése
  • Árajánlatkérések értelmezése, feldolgozása, pontos továbbítása a produkciós menedzser részére
  • Árajánlatok 0-48 órán belül történő kiküldése az ügyfélnek és azok 24 órán belül történő lekövetése
  • Igény szerint kapcsolattartás az alvállalkozókkal.

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség kereskedelmi vagy nyomdaipari területen,
  • Legalább 3-5 év tapasztalat, piaci ismeret és kapcsolat rendszer a flexo technológiával gyártott termékek értékesítésében,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.