Minőségbiztosítási mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

QUALITY mérnökök FIGYELEM!

Ügyfelünk, az energiamenedzsment specialistája világszerte, a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén.Az energiahatékonyságban 1. helyen, Erőműben és vezérlés-biztonságban 1. helyen, kritikus áramellátásban és megbízható hűtésben 1. helyen állnak. Ideális munkahely azon pályázóknak, akik új megoldásokat szeretnének kidolgozni és a kreativitásukat szeretnék használni. A belső mobilitás programjuk keretében a dolgozóknak lehetősége nyílik arra, hogy a világ 102 országában található létesítményeik egyikében dolgozzon.

A magyarországi leányvállalatnál az európai centralizációs törekvéseiknek megfelelően a közelmúltban nagy méretű beruházást valósítottak meg, így jelenleg 13 500 m2 -en több igényesen felújított és új gyártóegység is működik. Újabb kizárólagos termékek gyártását kapták meg, ezért a minőségi munka elvégzéséhez minőségbiztosítási csapatukat szeretnék bővíteni egy új kolléga személyében, az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Ideális pályázónk olyan minőségbiztosításban tapasztalattal rendelkező mérnök, aki szívesen dolgozik olyan gyártási környezetben, ahol műszakilag nagyon bonyolult és magas minőségű termékek projektgyártása történik.

Feladatok:

  • Minőségirányítási Rendszer karbantartása, rendszeres felülvizsgálata,
  • Szervezi a belső auditokat és összegyűjti a minőségbiztosítási adatokat,
  • Összegyűjti a gyártási és termelési teljesítmény adat elemzéseket és ajánlásokat tesz a termelésnek,
  • Tréningeli a kapcsolódó személyzetet a statisztikai módszerekkel, folyamatokkal kapcsolatosan,
  • Követi a napi termelési meetinget, bevezeti az azonnali korrekciós intézkedéseket azon adatok esetén, amelyek a targetek felett vannak,
  • Megtervezi és nyomon követi a korrekciós és megelőző intézkedéseket és biztosítja azok befejezését a termelésben,
  • Elemzi a vevői reklamációkat követve a 8D riportot,
  • Minőség oldaláról támogatja a gyártást,
  • FMEA elemzéseket készít,
  • Egyeztet a vevőkkel a minőségi követelményekről, módszerekről, reklamációkról.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség,
  • Legalább 2-3 év minőségbiztosítási tapasztalat műszaki termékeket gyártó vállalatnál,
  • LEAN manufacturing ismeretek,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • ISO szabványok ismerete, belső auditori végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • Kiemelt bejárás támogatás,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Energetikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: CNC Mérnök

Egyéb információk:

  • Ügyfelünk egy nemzetközi szinten is jelentős cég része, erőssége a kiváló minőségben, egyedi gyártásban készült magas értékű villamosipari termék. A vállalat törekvése, hogy a piacon tartósan erős szerepet töltsön be, ennek köszönhetően az Ön karrierjének biztosított a jövője a cégen belül.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.