Professzionális B2B értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk 15 éve a hazai irodabútor-piac meghatározó szereplője. 100%-ban magyar tulajdonú vállalatuk közepes és nagyméretű irodák, irodaházak belsőépítészeti tervezésével, valamint berendezésével foglalkozik.

Mindent egy kézből kínálnak: teljes körű szolgáltatásuk a tervezéstől a költöztetésen át egészen a kulcsrakész átadásig terjed.
A hazai irodabútor-paletta legszélesebb kínálata érhető el náluk: partnereik között megtalálható számos vezető európai irodabútorgyár, köztük az olasz LAS Mobili S. r. l. és a Quadrifoglio S. p. A., valamint az MDD, az Uffix, az Interstuhl és a Sinetica. Emellettkizárólagos magyarországi forgalmazója a világ egyik legnagyobb irodabútor-tervező és -gyártó vállalatának, a Teknionnak.

A projektek nagyságából adódóan keresünk számukra 2 új szakembert az értékesítési csapatba az alábbi pozícióba:
PROFESSZIONÁLIS B2B ÉRTÉKESÍTŐ

Az új szakember kizárólag a VÁLLALATI szektorban, speciális és általános igények felkutatásával foglalkozik és azokra teljeskörű szolgáltatási csomagot ajánl. A projektek nagyságrendje változó, a kisebb irodák berendezésétől egészen az KOMPLETT IRODAHÁZAKIG.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzleti kommunikáció megkezdése, a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése,
  • Szerződési ajánlatok kidolgozása az ügyfél igényei alapján,
  • Szerződéskötések kezelése,
  • Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése,
  • Beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben.

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat B2B VAGY FMCG értékesítésben,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Irodabútor vagy irodai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.