Könyvelő (multinacionális vállalat)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

KÖNYVELŐK FIGYELEM!

Amennyiben szívesen dolgozna olyan MULTINACIONÁLIS cégnél, amelynek a nevét mindenki ismeri a piacon!
Amennyiben szeretne kitörni az SSC-k világából!
Amennyiben szeretne egy kiszámítható munkaidőt,ami mellett marad ideje a magánéletére!
Amennyiben szereti a sokrétű feladatot, és szívesen beletanul a számvitel minden részébe, akkor ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk 10 éve működő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Műszaki termékeiket magas minőségüknek köszönhetően világszerte ismerik. Magyarországon a termékek értékesítése és szervizelése történik.

Jelenleg a gazdasági csapatba keressük az új munkatársat az alábbi pozícióba: KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Készpénzes kassza kezelése, könyvelés,
  • Kimenő számla készítés,
  • Utalások készítése,
  • Bankszámlakivonatok könyvelése,
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő céggel,
  • Áfa-analitika egyeztetése,
  • Statisztikai adatok szolgáltatása,
  • Bérszámfejtéshez adatok szolgáltatása,
  • Bérszámfejtéshez nyilatkozatok, egyéb nyilatkozatok elkészítése,
  • Be- és kilépő kollégák papírjainak ügyintézése, átadás-átvétel, meghatalmazás,
  • Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban,
  • Kintlévőség behajtás.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség közgazdasági vagy pénzügyi szakon,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat bejövő, kimenő számlák könyvelésében multinacionális cégnél,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, elsősorban levelezéshez,
  • MS Office ismerete, elsősorban Excel (fontos, napi használat).

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelő képesítés,
  • Nagyobb ERP program ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.