SAP SD alkalmazásfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

SAP ABAP fejlesztőként gondolt már arra, hogy egy gyártó vállalat IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon?
Néhány éves tapasztalattal rendelkezik SAP SD környezetű alkalmazásfejlesztésekben?
Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. 2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált.

A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, SAP ABAP programozási tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

SAP SD ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Tapasztalt munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • SAP SD alkalmazások tervezése és létrehozása,
  • Már létező (korábban elkészített) SAPScript és/vagy Smartform alapú adatbeviteli űrlapok átírása SAP Interactive Forms by Adobe segítségével,
  • Minden egyéb SAP ABAP programozás ERP, SAP APO és SAP LES környezetben.
  • Támogatás és tanácsadás (Second Level support),
  • Rendszer-alapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 - 3 év szakmai tapasztalat ABAP programozásban (standard és OO),
  • Tapasztalat SAPScript vagy Smartform programozásban,
  • Tapasztalat SAP SD modul bevezetésében és támogatásában,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • JAVA programozási tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű projektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegen nyelvű és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.