Sap PP/MM alkalmazásfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SAP konzulensként gondolt már arra, hogy egy világpiaci vezető gyártó vállalat globál IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon? Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. 2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált.

A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, SAP konzulensi / business analyst tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba: SAP PP / MM ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Olyan munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját ÉS fejlődni szeretne, tanulni a professzionális külföldi szakemberektől. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • Konzultáljon és fejlesszen ki SAP alkalmazásokat a Minőségbiztosítás területén,
  • Elemezze és optimalizálja az informatikai rendszereket és az IT-vel kapcsolatos minőségi folyamatokat,
  • Hozzon létre informatikai koncepciókat és alkalmazza az alkalmazásokat az SAP QM és az SAP BW alkalmazásban,
  • Biztosítsa a követelmények specifikációit a megfelelő, felhasználóközpontú alkalmazások tervezéséhez,
  • A standard megoldások tesztelése és bevezetése,
  • Konzultáljon és oktassa az üzleti kulcs felhasználókat,
  • Rendszeralapú támogatás biztosítása és a szükséges rendszerváltoztatások elvégzése,
  • Dokumentum incidensek, problémák és megoldások,
  • Részvétel a vállalati informatikai szakértői csoportokban / projektmenedzsment.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 - 3 év szakmai tapasztalat ABAP fejlesztőként SD / PP / MM modulokban,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű prokjektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.