Sap PP/MM alkalmazásfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

SAP konzulensként gondolt már arra, hogy egy világpiaci vezető gyártó vállalat globál IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon? Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. 2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált.

A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, SAP konzulensi / business analyst tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba: SAP PP / MM ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Olyan munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját ÉS fejlődni szeretne, tanulni a professzionális külföldi szakemberektől. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem "fogaskereket", hanem "motort" keresünk!

Feladatok:

  • Konzultáljon és fejlesszen ki SAP alkalmazásokat a Minőségbiztosítás területén,
  • Elemezze és optimalizálja az informatikai rendszereket és az IT-vel kapcsolatos minőségi folyamatokat,
  • Hozzon létre informatikai koncepciókat és alkalmazza az alkalmazásokat az SAP QM és az SAP BW alkalmazásban,
  • Biztosítsa a követelmények specifikációit a megfelelő, felhasználóközpontú alkalmazások tervezéséhez,
  • A standard megoldások tesztelése és bevezetése,
  • Konzultáljon és oktassa az üzleti kulcs felhasználókat,
  • Rendszeralapú támogatás biztosítása és a szükséges rendszerváltoztatások elvégzése,
  • Dokumentum incidensek, problémák és megoldások,
  • Részvétel a vállalati informatikai szakértői csoportokban / projektmenedzsment.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 - 3 év szakmai tapasztalat ABAP fejlesztőként SD / PP / MM modulokban,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Külföldi betanulási lehetőség,
  • Konszern szintű prokjektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.