Műszaki előkészítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Székesfehérvár, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével.
A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik.

Bővítés miatt keresünk számukra
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
pozícióba új munkatársat.
Feladatok:
  • Projektek előkészítése
  • Műszaki tervek alapján anyagkigyűjtések elvégzése
  • Költségvetés elkészítése
  • Alvállalkozói árajánlatkérések elkészítése
  • Ártükrök készítése
  • Műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a partnerekkel
Elvárások:
  • Építőiparban szerzett legalább 3 év műszaki előkészítői tapasztalat
  • Középfokú technikus végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete
Előny:
  • Magasépítő technikus végzettség
  • Épület acélszerkezet gyártás terén szerzett tapasztalat
  • Generál kivitelezés terén szerzett tapasztalat
  • AutoCad, ArchiCad felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, családias munkakörnyezet
  • Fejlődési-, karrier építési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Fejér megye- Székesfehérvár

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.