Építésvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével.
A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik.

Bővítés miatt keresünk számukra
ÉPÍTÉSVEZETŐ
pozícióba új munkatársat.
Feladatok:
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel
  • Kapcsolattartás az irodai műszaki előkészítővel
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség /technikum/- preferáltan magasépítő technikus végzettség
  • Legalább 3 éves építésvezetői tapasztalat magasépítési területen
  • Számítógépes ismeretek
  • Építési napló vezetésében tapasztalat /E-napló/ (NÜJ szám)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély
Előnyt jelent:
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
Amit kínálnak:
  • Összetett juttatási csomag
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Stabil hátterű vállalat
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Elsősorban Székesfehérvár és környéke, de projektfüggően akár országos is lehet.

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.