Elektromos karbantartó (egy műszakos munkarend)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cég. Gyáli munkavégzéssel keres kollégát

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Egy műszakos munkarend)
pozícióba.
Feladatok:
  • Fröccsöntő gépek karbantartása
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Hidraulikus, pneumatikus és elektromos karbantartás elvégzése
  • Ipari robotok javítása, karbantartása
  • Termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása
  • Javítások, megelőző karbantartás biztosítása
  • Alkatrész igények kezelése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan villanyszerelő, elektroműszerész)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapos műszaki ismeret karbantartás területén, valamint pneumatikus, hidraulikus, mechanikus gyártó rendszerek területén
Előny:
  • Fröccsöntő gépek karbantartásában, beállításában szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • 1 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Gyál

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá a rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.