Műszakvezető - raktározás területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk egy kereskedelmi cég, saját területén piaci részesedése meghatározó.
Vállalati kultúrájuk elismerése méltó, évről-évre fejlődnek, nem pusztán árbevételük tekintetében, hanem létszámuk és innovatív megoldásaik által szolgáltatásuk színvonalában egyaránt.

Ügyfelünk budapesti központjába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ - RAKTÁROZÁS területre

Feladatok:

  • Raktári csapat kialakítása, vezetése és motiválása
  • Munkafolyamatok határidejének szoros betartatása, napi munka operatív irányítása
  • Belső logisztikai folyamatok fejlesztése
  • Kulcs mutatószámok (KPI-ok) ellenőrzése, tartása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség logisztikai és/vagy gazdasági területen
  • Vonalkódos rendszer működtetésében tapasztalat (PDA) és magabiztos számítógépes ismeretek
  • Két műszakban való munkavégzés vállalása
  • Minimum három év releváns vezetői tapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • Jó kommunikációs és motivációs készségek megléte

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil vállalati háttérrel rendelkező, hosszútávú munkalehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen rá fényképes szakmai önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.