Fuvarszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Osztrák tulajdonban lévő megbízónk, gyáli logisztikai központba, azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

FUVARSZERVEZŐ
Feladatok:
  •   Az elkészített rendelések követése, a szállítmányozási csapat napi tevékenységeinek felügyelete, pontos dokumentáció
  •   Heti és havi szintű kimutatások készítése az elvégzett tevékenységekről
  •   A szállítmányozás hatékonyabbá tétele
  •   Belső ügyfelekkel való kommunikáció a szállítások állapotáról, követési számok és rendeléssel kapcsolatos információk biztosítása
  •   Fuvarozási teljesítményről szóló kimutatások elkészítése, folyamatok fejlesztése, követeléskezelés
  •   Kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  •   Napi problémák kezelése és megoldása
  •   Napi, heti, havi riportok készítése
  •   Vevői reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban és szóban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
  • Problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Fix bérezés
  • Kedvező munkakörülmények
  • Céges busz
Munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Park (ingyenes buszos transzferrel a Népligettől)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.