Fuvarszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Osztrák tulajdonban lévő megbízónk, gyáli logisztikai központba, azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

FUVARSZERVEZŐ
Feladatok:
  •   Az elkészített rendelések követése, a szállítmányozási csapat napi tevékenységeinek felügyelete, pontos dokumentáció
  •   Heti és havi szintű kimutatások készítése az elvégzett tevékenységekről
  •   A szállítmányozás hatékonyabbá tétele
  •   Belső ügyfelekkel való kommunikáció a szállítások állapotáról, követési számok és rendeléssel kapcsolatos információk biztosítása
  •   Fuvarozási teljesítményről szóló kimutatások elkészítése, folyamatok fejlesztése, követeléskezelés
  •   Kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  •   Napi problémák kezelése és megoldása
  •   Napi, heti, havi riportok készítése
  •   Vevői reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban és szóban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
  • Problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Fix bérezés
  • Kedvező munkakörülmények
  • Céges busz
Munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Park (ingyenes buszos transzferrel a Népligettől)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.