Senior manuális tesztelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ legnagyobb méréstechnológiai cégének szoftverfejlesztő divíziója, egyúttal egy nemzetközi szinten egyedülálló, gépészeti/minőségellenőrzési szoftver fejlesztője és forgalmazója.
Bővülés miatt keresünk csapatukba új kollégát a következő pozícióba:

SENIOR MANUÁLIS TESZTELŐ
Feladatok:
  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • Manuális tesztesetek kidolgozása, végrehajtása és karbantartása
  • Tesztelési eredmények kiértékelése
  • Aktív részvétel a követelmények és specifikációk elemzésében
  • Junior tesztelők támogatása
  • Szoros együttműködés a fejlesztési projektek tagjaival
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat szoftverek manuális tesztelésében
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban (dokumentációk írása, olvasása)
  • Windows felhasználói szintű ismerete
Előnyök:
  • Desktop szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Gyártási / gépipari tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.