Minőségügyi mérnök - autóipar -Bács-Kiskun megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik ISO/TS 16949 ismeretekkel?
Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudással?
Autóipar területén szerzett 3-4 éves minőségügyi mérnök tapasztalattal?

Amennyiben igen, úgy ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Amit a cég kínál:

Betanulási lehetőség Németországban
Fejlődési és előrelépési lehetőség
Fiatalos, lendületes csapat
Biztos háttérrel rendelkező cég

Ügyfelünk egy gyors ütemben fejlődő autóipari kiegészítő termékeket gyártó cég Bács-Kiskun megyében. Bővülő csapatukba keresünk jó német nyelvtudással, mérnöki végzettséggel és néhány éves gyártásban szerzett szakmai tapasztalattal új munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK - AUTÓIPAR - BÁCS-KISKUN MEGYE

Feladatok:

  • A vevői bemintázások elkészítése
  • Bemintázási dokumentációk kezelése és archiválása
  • PFMEA, Control Plan, hibakatalógusok és formalapok kezelése
  • Hibagyűjtés és dokumentálás, valamint a termékbevezetések kapcsán Pareto elemzések és akciótervek készítése
  • Együttműködés a társterületekkel a minőségügyi problémák megoldásában
  • ISO/TS 16949 szerinti minőségirányítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete
  • ISO TS 16949 és VDA 6.3 / VDA 6.5. belső auditori tapasztalat
  • FMEA, 8D, PPAP, APQP eljárások ismerete
  • KAIZEN eszközök ismerete
  • MS Office ezen belül MS Excel magabiztos ismerete

Előnyök:

  • Lakkozás és/vagy műanyagfröccsöntés területén szerzett tapasztalat előny
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műanyagipar/Fröccsöntés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával!

Nyelvtudás:

  • Német Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.