Számvevő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a közszféra egyik kiemelt és elismert szereplője. Ha szívesen csatlakozna egy dinamikus csapathoz, venne részt kiemelt jelentőségű feladatokban, ha közgazdász végzettséggel, valamint vezetői tapasztalattal rendelkezik, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

A pozíció: SZÁMVEVŐ

Feladatok:

  • Projektek önálló irányítása, kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása / projektek felügyelete /coachingja
  • Részvétel a teljesítménymérés módszertanának fejlesztésében, a módszertan bevezetésében, oktatásában
  • Belső felkérés alapján meghatározott vezetői feladatok ellátása
  • Részvétel az ellenőrzések tervezésének előkészítésében
  • Részvétel az ellenőrzés előkészítésében, valamint az előtanulmány és az ellenőrzési programtervezet összeállításában
  • Az ellenőrzési programban és az ellenőrzés vezetője által számára meghatározott ellenőrzési feladatok elvégzése az ellenőrzés típusának meghatározott módszertana, illetve szakmai követelményeinek megfelelően
  • Az ellenőrzési feladatok végrehajtásának eredményéről számvevői részanyag készítése
  • Részvétel a jelentéstervezetek jogi szempontú véleményezésében, megállapítások jogi felülvizsgálatában.

Elvárások:

  • Közgazdász (egyetemi szintű közgazdász végzettség/ Msc)
  • Vezetés szervezés szakközgazdász /MBA diploma
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Legalább 10 éves szakmai tapasztalat
  • Gazdasági társaságok ellenőrzésében és/vagy,
  • Pénzügyi, számviteli és munkaügyi tevékenységek ellenőrzésében és/vagy,
  • Statisztikai és költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének végrehajtásában és/vagy,
  • Pénzügyi, számviteli / belső ellenőrzési / pénzügyi kontrolleri/gazdasági vezetői többéves munkatapasztalat és/vagy,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és angol nyelvű előadói tapasztalatok
  • Legalább 3 éves projektmenedzsment tapasztalat különböző projektek vezetésében;
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet

Előnyök:

  • Projekt módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Projekt irányítási tudás és projektvezetői tapasztalatok megléte- projekt megvalósításáért való felelősség
  • Folyamatmenedzsment / Lean módszertani ismeretek
  • Szervezeti változáskezelési ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy az alábbi dokumentumok megküldésével pályázzon:
  • Motivációs levél
  • Fényképes önéletrajz
  • Szakképesítését igazoló bizonyítvány(ok) másolatai.

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 10 évnél több

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.