Adminisztrátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Hazai leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon.A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Most új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • A laboratóriumba érkező minták átvétele
  • A mintákkal kapcsolatos iktatás, valamint számítógépes adatrögzítés
  • Mintatárolással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vizsgálati minták továbbítása a részlegek felé
  • Szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése, gondozása
  • Alvállalkozók, együttműködő partnerek felé a vizsgálati paraméterek megismerése és meghatározása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Laboratóriumban szerzett adminisztratív tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • KÖRNYEZETVÉDELEM / - GAZDÁLKODÁS: Környezetvédelem
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • KÖRNYEZETVÉDELEM / - GAZDÁLKODÁS: Egyéb
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Egyéb
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával pályázza meg!
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.