Műszaki előkészítő mérnök (épületgépészeti területre)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.
Megrendelési állományuk növekedése miatt munkatársakat keresünk az alábbi munkakör betöltésére (irodai és terepi munkavégzésre is):

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (Épületgépészeti területre)
Feladatok:
  • Az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a projektvezetővel, építésvezetővel, ajánlatkészítővel, logisztikával
  • Új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki egyeztetése, értékelése
  • Megfelelő információk biztosítása a beszerzés, kivitelezés felé
  • A megvalósuló, megvalósult rendszerek folyamatosan dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítése
  • Dokumentálás, kimutatás- és jelentéskészítés
  • A projekt kivitelezési helyszínén eseti terepfelmérés
  • Műszaki összehasonlító táblázatok elkészítése, adott paramétereknek megfelelően
Elvárások:
  • Legalább technikusi épületgépész végzettség vagy folyamatban lévő épületgépész tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészség, képesség összetett feladatok koordinálására, átlátására
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • AutoCad program felhasználói ismerete
  • MS Word, excel erős felhasználói ismerete
Előnyök:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Stabil, biztos és elismerő munkahelyet biztosítanak ahol a karriered folyamatosan építheted
  • Fontos számukra, hogy tanulási- és fejlődési lehetőségeket biztosítsanak a munkatársak számára
  • Barátságos, fiatalos, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz a Groupama Arénában található irodájukban
  • Napi étkezés támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz elküldésével lehetséges!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.