Raktári adminisztrátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Osztrák tulajdonban lévő megbízónk, gyáli logisztikai központba, azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR
Feladatok:
  • bevételezési, tárolási, kiszállítási folyamatok könyvelése
  • kapcsolat tartása a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  • napi problémák kezelése és megoldása
  • termékek be-, ill. kikönyvelése SAP-ban
  • a fizikai valamint rendszerben található készlet felügyelete, eltérések esetén javítása
  • heti, havi riportok készítése
  • vevői reklamációk kezelése
  • projektekben a raktári funkció képviselete
Elvárások:
  • angol nyelv folyékony használata írásban és szóban egyaránt (interjú során tesztelve lesz)
  • Excel/Powerpoint haladó szintű ismerete
  • csapatjátékos attitűd
  • problémamegoldó képesség
  • erős terhelhetőség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • vevőközpontúság
Előnyök:
  • raktári operációs, illetve adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
Amit leendő munkáltatója kínál:
  • fix bérezés
  • kedvező munkakörülmények
  • szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye: Gyál, Prologis Park (ingyenes buszos transzferrel a Népligettől)
Munkaidő: 8:00-16:30
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.