Raktári adminisztrátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Osztrák tulajdonban lévő megbízónk, gyáli logisztikai központba, azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR
Feladatok:
  • bevételezési, tárolási, kiszállítási folyamatok könyvelése
  • kapcsolat tartása a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  • napi problémák kezelése és megoldása
  • termékek be-, ill. kikönyvelése SAP-ban
  • a fizikai valamint rendszerben található készlet felügyelete, eltérések esetén javítása
  • heti, havi riportok készítése
  • vevői reklamációk kezelése
  • projektekben a raktári funkció képviselete
Elvárások:
  • angol nyelv folyékony használata írásban és szóban egyaránt (interjú során tesztelve lesz)
  • Excel/Powerpoint haladó szintű ismerete
  • csapatjátékos attitűd
  • problémamegoldó képesség
  • erős terhelhetőség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • vevőközpontúság
Előnyök:
  • raktári operációs, illetve adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
Amit leendő munkáltatója kínál:
  • fix bérezés
  • kedvező munkakörülmények
  • szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye: Gyál, Prologis Park (ingyenes buszos transzferrel a Népligettől)
Munkaidő: 8:00-16:30
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.