Raktárvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 1991 óta Magyarország meghatározó minőségi ipari szerszám és szerszámgép forgalmazója. Partnereik számára kéziszerszámokat, kisgépeket, forgácsoló- és csiszolószerszámokat, munkavédelmi eszközöket értékesítenek, valamint  magas szintű termékmenedzseri és szerviz háttér-szolgáltatásokat nyújtanak.
Csapatuk minden tagja azért dolgozik, hogy vevőközpontú működésükkel hozzájáruljanak professzionális szerszám felhasználóik és forgalmazóik hatékonyságához, eredményességéhez.

Számukra keresünk új kollégát a következő pozícióba:
RAKTÁRVEZETŐ
A következő feladatok várnak Rád:
  • Raktári folyamatok (áruátvétel, -kiadás,- áttárolás, -csomagolás) napi irányítása, koordinálása, naprakészség biztosítása,
  • garancia, - és visszáru folyamatok ellenőrzése, naprakészség biztosítása
  • Bekapcsolódás a konkrét, gyakorlati raktári munkavégzésbe
  • Folyamatok fejlesztésére, optimalizálására javaslatok kidolgozása, gyakorlatban történő megvalósítása
  • Évközi és évvégi leltárok előkészítése, irányítása, eredményes megvalósítása
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • Raktári munkatársak (10 fő) munkájának koordinálása: munkavégzés tervezése, szervezése, irányítása és ellenőrzése kiemelten napi nyitással és zárással illetve napközbeni rendszeres kontrollal
  • Éves, havi, heti, napi szintű célok meghatározása, láttatása, delegálása, ellenőrzése, értékelése, megvalósítás során munkatársak támogatása, ösztönzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • 2-3 év releváns tapasztalatot szereztél
  • Rendelkezel targoncás engedéllyel
  • Gyorsan átlátod a folyamatokat, rendszerekben gondolkodsz
  • Jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Képes vagy példamutatással a munkatársakat hatékony és eredményes munkavégzésre ösztönözni, képes vagy irányítani munkájukat
  • Képes vagy csapatban dolgozni a közös célok elérése érdekében.
Előnnyel indulsz, ha:
  • Középfokú logisztikai végzettséggel rendelkezel
  • Jártas vagy a szerszámok világában
  • Lean szemlélettel, képesítéssel rendelkezel
  • Megtapasztaltad, milyen raktárfejlesztési projektben, új raktár-irányítási rendszer bevezetésében részt venni, vagy ha nem, akkor motivált vagy ezt megtapasztalni
Amit garantálnak Neked:
  • Hosszú távra tervezünk veled
  • Fiatalos, lendületes csapat vár rád
  • Jó munkakörülményeket biztosítunk és megbecsüljük munkádat
  • Szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz
  • Rekreációs lehetőségeinknek köszönhetően feltöltődhetsz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 15. kerület
Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.