Szerelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 2005-ben alakult egyszemélyes vállalkozásként.
Mára közel 20 munkatársat foglalkoztató, magas mércéket felállító, dinamikusan fejlődő céggé vált.
Teljes körű szolgáltatást nyújtanak a hidraulika szinte minden területén, kiegészülve a gépi forgácsolással, célgép tervezéssel, gyártással és széles spektrumú kereskedelemmel.

A folyamatos bővülés következtében keresünk számukra új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Olajfolyások, olajszivárgások kijavítása,
  • Munkahenger javítás és gyártás utáni összeszerelés, hidraulika rendszer javítás,
  • Szivattyúk szervizelése, hidromotorok javítása, munkagép javítása, hidraulikus kalapács javítása, forgó elosztó javítása, emelőhátfalak javítása, egyéb hidraulikus gép javítása, központi olajozó, zsírzó javítás,
  • Pneumatikus gép, berendezés javítása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (géplakatos, szerkezetlakatos, mezőgazdasági gépszerelő),
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyök:

  • 1 - 2 év gépek szerelésében szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett fizetés,
  • Teljes munkaidős állás,
  • Erős szakmai csapat várja az új munkatársakat!

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Autóipar / Autószerelés / Szervizes

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.