Beszerzési csoportvezető - kereskedelmi terület

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen előrelépne, de jelenlegi helyén nincs lehetősége rá?
A beszerzés területe ahol jól érzi magát?
Szeret alkudni? Szívesen képviseli cégét egy -egy ártárgyaláson?
Stratégiai kérdésekben már régóta önálló?

Amennyiben a válasza igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Partnerünk egy kereskedelmi cég, saját területén piaci részesedése meghatározó.
Vállalati kultúrájuk elismerése méltó, évről-évre fejlődnek, nem pusztán árbevételük tekintetében, hanem létszámuk és innovatív megoldásaik által szolgáltatásuk színvonalában egyaránt.

A pozíció betöltéséhez szükséges:
Nagyon jó, tárgyalási szintű angol nyelvtudás (külföldi Partnerek)
Jó Excel tudás, gyakorlat
Stratégiai beszerzési tapasztalat, több éves
Vezetői ambíciók ÉS készség, ha gyakorlat is van, az nagy előny!

A pozíció, ahová keresünk, egy újonnan nyílt lehetőség, mely szintén a fejlődésük eredménye:

BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ - KERESKEDELMI TERÜLET

Feladatok:

  • A kereskedelmi feltételek optimalizálása
  • Versenyeztetések, ár-tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések és keretszerződések megkötése
  • A beszerzési források felkutatása, beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Beszerzés stratégiai terület operatív irányítása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, ár-képzések analízise
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása
  • Jelentések készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
  • Rendszerben gondolkodás, stratégiai látásmód
  • Jó kommunikációs készség, sikeres tárgyalástechnikai gyakorlat
  • Vezetői készségek egy kisebb csapat összefogására

Juttatások, ajánlat:

  • Csoportvezetői bércsomag (autó nélkül, de üzemanyag hozzájárulással) várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.