Bérszámfejtő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk hosszú szakmai múltra visszatekintő vállalkozás, mely 2002-ben azzal a céllal jött létre, hogy magyar és külföldi hátterű vállalkozások, illetve szervezetek számára teljes körű, magas színvonalú adminisztratív szolgáltatásokat nyújtson. Dinamikus növekedésük miatt keresünk számukra

BÉRSZÁMFEJTŐ
munkatársakat.
Feladatok senioritás függvényében:
  • Partnercégek bér- és TB számfejtési feladatainak ellátása, utalások készítése
  • Bérrendszerekhez kapcsolódó külső adatállományok fogadása, rögzítése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése
  • Adó- és járulékbevallások készítése
  • Munkaügyi és ügyfélszolgálati feladatok ellátása
Elvárások:
  • Bérszámfejtő végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz és kitartó személyiség
  • Rugalmasság és ügyfélközpontú munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat teljes körű bérszámfejtésben
  • Tb kifizető helyen szerzett tapasztalat és/vagy TB ügyintéző végzettség
  • Önálló munkavégzés
Amit nyújtunk:
  • Együttműködő, támogató, fiatalos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű, nemzetközi ügyfélkör
  • Sokrétű feladatkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kérjük pályázati anyagát fényképpel ellátott magyar szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével küldje el számunkra!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.