Logisztikai vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik legalább 5-6 éves nagyvállalati környezetben szerzett logisztikai vezetői tapasztalattal?
A beszerzés, csomagolás, szállítmányozás területe ahol továbbra is elképzeli a jövőjét?
Irányított már több száz fős csapatot?
Szívesen vesz részt az operatív munkában is, mert nem bírja az "irodát"?

Amennyiben igen, úgy ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk budapesti központjába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Feladatok:

  • A cég teljes logisztikai tevékenységének irányítása, vezetése
  • Több száz fős logisztikai csapat összefogása, koordinálása
  • A több ezer cikkszám kezelésének irányítása
  • Az árukészlet pontos raktározásának koordinálása
  • Testreszabott logisztikai folyamatok döntés-előkészítése
  • A cég fejlődését elősegítő tervek és beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség
  • Legalább 5-6 éves nagyvállalati környezetben, darabos áruk kezelésében szerzett raktár-logisztikai tapasztalat
  • A teljes logisztikai folyamat menedzselésének gyakorlati tapasztalata
  • Több száz fős logisztikai csapat koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Office ismeretek
  • Határozott, következetes személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Folyamatos innováció
  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Kihívások és önálló döntések
  • Felsővezetőijuttatási csomagvárja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Logisztika
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen rá fényképes szakmai önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.