Műszaki eladó (Székesfehérvár)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.

Számukra keresünk új kollégát SZÉKESFEHÉRVÁRI áruházukba a a lakásfelszerelés szektorba, ami Híradás- és irodatechnikai, Informatikai és Háztartási gépeket foglalja magába.

Pozíció megnevezése:

MŰSZAKI ELADÓ (Székesfehérvár)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • Műszaki termékek értékesítése, segítségnyújtás a vásárlóknak
  • Áru kihelyezése, címkézés, rendezés
Téged várunk, ha:
  • Érdekel a kereskedelem
  • Szeretnéd karrieredet beindítani, megalapozni
  • Szeretnél baráti hangulatban dolgozni, emberi bánásmódban részesülni
  • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén szereztél már tapasztalatot illetve van műszaki területen ismereted
Amit ajánlunk neked:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra (heti 10 - 35 óráig)
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Munkaidő: napi 8 órában, fél óra pihenőidő. A munkatársak munkaidő keretben dolgoznak.
Az áruház hétfőtől vasárnapig van nyitva.
H-Szo-ig 6:00-22:00-ig
V: 8:00-22:00-ig
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.