Kártyaelszámoló munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk országos hálózattal rendelkező cég, amely innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat nyújt az országban működő kis- és mikrovállalkozások, illetve a lakosság számára.
Stabil hátterű, folyamatosan növekvő intézményükbe keressük új kollégájukat

KÁRTYAELSZÁMOLÓ MUNKATÁRS
pozícióba.
Legfőbb feladat:
  • A vállalat kártyatársasági elszámolásoknak való megfelelés biztosítása. A MasterCard és VISA kártyatársasági szabályok nyomon követése és implementálása a Cég rendszereibe, folyamataiba. Napi kibocsátói és elfogadói bankkártya forgalommal kapcsolatos elszámolási / egyeztetési feladatok végzése.
További feladatok:
  • Bankkártyával kapcsolatos napi könyvelési feladatok elvégzése
  • Napi bankkártya nyitott pozíció figyelése, utalásra előkészítése
  • Közreműködés a bankkártya forgalomhoz kapcsolódó főkönyvi számlák egyeztetésében
  • Havi bankkártya forgalmi jelentések készítése
  • POS szolgáltatással kapcsolatos napi egyeztetési feladatok
  • Közreműködés a kártyával kapcsolatos reklamáció kivizsgálásában
  • Közreműködés a kártyarendszert érintő fejlesztési projectekben
  • Kapcsolattartás társterületekkel
  • Bankkártya elszámolást, könyvelést érintő igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása
  • Használt szoftverek ismerete: Instant Money, Electra Admin, C2, ECRM/CRM
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Magas fokú stressz tűrőképesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit nyújtunk:
  • Teljes munkaidős versenyképes jövedelem
  • Modern irodai munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület
Várjuk szíves jelentkezését önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.