Angular fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat.

ANGULAR FEJLESZTŐ
munkakörbe.
Feladatok:
  • Webes felületek tervezése (komponens alapú megközelítéssel) és implementálása
  • Kódolási irányelvek betartása
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása
Elvárás:
  • Közép- vagy felsőfokú képzettség
  • Legalább 2+ év felület fejlesztési tapasztalat Angular framework használatával
  • REST ismeret
  • Legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Belső igény minőségi, értékteremtő munkára
  • Csapatjátékos attitűd
  • Agilis, felelős hozzáállás
Előny:
  • C# WPF ismeret
  • Automatizált tesztelési technológiák ismerete (Selenium, e2e)
  • Pénzügyi, banküzemi ismeretek
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés
  • Fiatal csapat
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Korszerű fejlesztési módszertanok
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern iroda, kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Továbblépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.