Rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége.
Számukra keresünk új munkatársat

RENDSZERGAZDA
munkakörbe
Feladatok:
  • Számítástechnikai berendezések, hálózat üzemeltetése és karbantartása
  • Informatikai alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Windows és Linux szerverek üzemeltetése, karbantartása
  • Adatmentés
  • Telefonközpont karbantartása

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat megléte
  • Windows vagy Linux szerver oldalon szerzett tapasztalat
  • Windows munkaállomások üzemeltetésében jártasság
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség
  • Dinamikus személyiség, motivált lelkes csapatjátékos
  • Terhelhetőség, rugalmasság
Előny:
  • Német vagy angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Oracle DBA ismeret
  • Vmware virtualizációs technológia ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (jelenléti prémium, utazási költségtérítés)
  • Ingyenes jogi tanácsadás
  • Biztos munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
Munkavégzés helye: Nagykanizsa
Jelentkezni fényképes önéletrajza elküldésével lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.