Rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége.
Számukra keresünk új munkatársat

RENDSZERGAZDA
munkakörbe
Feladatok:
  • Számítástechnikai berendezések, hálózat üzemeltetése és karbantartása
  • Informatikai alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Windows és Linux szerverek üzemeltetése, karbantartása
  • Adatmentés
  • Telefonközpont karbantartása

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat megléte
  • Windows vagy Linux szerver oldalon szerzett tapasztalat
  • Windows munkaállomások üzemeltetésében jártasság
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség
  • Dinamikus személyiség, motivált lelkes csapatjátékos
  • Terhelhetőség, rugalmasság
Előny:
  • Német vagy angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Oracle DBA ismeret
  • Vmware virtualizációs technológia ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (jelenléti prémium, utazási költségtérítés)
  • Ingyenes jogi tanácsadás
  • Biztos munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
Munkavégzés helye: Nagykanizsa
Jelentkezni fényképes önéletrajza elküldésével lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.