Termékmenedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

TERMÉKMENEDZSER
FELADATOK:
  • Új partnerek áruhitelezési tevékenységének elindításakor az együttműködés technikai feltételeinek biztosítása
  • Az áruhitel partnerrel közösen a hitelezési folyamat kialakítása, belső folyamatok megfelelő működésének biztosítása a társosztályokkal
  • On-line hitelezési folyamatok kialakítása, menedzselése
  • Az áruhitelezési eredmények folyamatos nyomon követése
  • Árazási-, termékpozícionálási javaslattétel
  • Projektek teljes körű menedzsmentje a fejlesztési igények összegyűjtése, fejlesztői specifikáció elkészítése, fejlesztések tesztelése szoros együttműködésben az IT területtel
  • Stratégiai partnerségek kiépítése közösen az áruhitelezésért felelős értékesítési területtel
  • Gondoskodik a meglevő termékek módosítására vonatkozó igények koordinált és rendszeres összegyűjtéséről, valamint feldolgozásáról
  • Kimutatások, statisztikák nyomon követése és prezentálása a területen végzett feladatok kapcsán
ELVÁRÁSOK:
  • Az angol vagy francia nyelv tárgyalási szintű ismerete (min középfokú szakmai nyelvvizsga)
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett 2-3 év tapasztalat (Projektmenedzsment, termékmenedzsment, vagy értékesítés támogatási területen)
  • Agilis, önálló személyiség
  • Pontos munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség (előnyt jelent)
  • Termék- vagy projektmenedzsment tevékenység során szerzett szakmai
ELŐNYT JELENT:
  • Termék- vagy projektmenedzsment tevékenység során szerzett szakmai tapasztalat
  • Áruhitelezési vagy online értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Osztályokon átívelő folyamatok összefogásában szerzett tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Lendületes csapat
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • Budapest XIII. kerület
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.