Termékfelelős - haszongépjármű kereskedelem

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Jól beszél angolul, és imádja az autókat és a teherautókat?
Műszaki területen dolgozik, de szereti az irodai munkát, a szervezést, a vevői egyeztetést?
Mindig is jó szervező volt, emellett alapos és precíz tevékenységeiben?
Érdeklik a műszaki kiállítások, külföldi tréningek?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen rá!

Partnerünk egy gépjármű kereskedelmi cég, számukra keresünk vevői/ gyári és kereskedői kapcsolattartáshoz angolul nagyon jól beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

TERMÉKFELELŐS - GÉPJÁRMŰKERESKEDELEM

Feladatok:

  • A fő feladat: az értékesítőktől beérkező vevői igények kiszolgálása, a gépjárművek ehhez szükséges felszerelése alkatrészekkel, kiegészítőkkel, egyeztetve a gyártóval, majd a termék végigkísérése a vevőnek történő átadásig, pontos adminisztrációval.
  • Az értékesítők támogatása a legjobb ajánlat kiadásához
  • A megrendelések rögzítése
  • Az elektronikus árlista technikai és árszint kezelése az értékesítés hatékonyságának biztosításához
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártóvala termelési és kiszállítási folyamatok kapcsán
  • Raktári készlet figyelése, javaslattétel az után rendelésekre
  • Műszaki tréningeken, kiállításokonrészvétel (külföld 2-3 havonta), majd az információk átadása a kereskedők részére

Elvárások:

  • Alapos személygépjármű és haszongépjármű ismeretek (alkatrészek, kiegészítők)
  • Műszaki végzettség, vagy erős affinitás
  • Néhány éves hasonló kvalitásokat igénylő pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó MS Office ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás - a gyári kapcsolattartáshoz elengedhetetlen szóban és írásban egyaránt
  • Tényleges alapos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség és önállóság

Előnyök:

  • Gépészeti végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.