CNC forgácsoló

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk Győrben és Bajorországban tevékenykedő fémmegmunkáló cég. Fő tevékenységi kör: forgácsolás: CNC marás és CNC esztergálás.
Németországi munkára egyedi gyártásban gyakorlott

CNC FORGÁCSOLÓKAT
keresünk CNC maró ill. eszterga gépekre.
FELADATOK:
  • Rajz olvasása
  • CNC gépek programozása
  • Szerszámozás
  • Munkadarabok legyártása
  • Munkadarabok ellenőrzése
ELVÁRÁSOK:
  • CNC marás, önálló programozás Heidenhain és/vagy Mazatrol, Utimax vezérlésű megmunkáló központokon
  • CNC esztergálás, önálló programozás Siemens és/vagy G-kódos vezérlésű gépeken
  • Egyedi gyártásban szerzett gyakorlati tapasztalat (2-4 év)
  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunkához való készség
  • Német (angol) nyelv alap-középszintű ismerete, beszédkészség
ELŐNYÖK:
  • Rugalmasság, nagy teherbírás
JUTTATÁSOK:
  • Versenyképes bérezés
  • Szállás biztosítása
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Németország (München térsége)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.