ERP és üzleti elemző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozás.
Fő profiljukba tartozik a vezetői információs rendszerfejlesztés, egyedi szoftverek fejlesztése, valamint integrált ügyviteli rendszer bevezetésénél nyújtott szakmai tanácsadás.
Budapesti csapatukba keresünk új kollégát

ERP ÉS ÜZLETI ELEMZŐ
munkakörbe.
Feladatok:
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésének teljes körű támogatása, menedzselése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, üzleti tárgyalásokon való részvétel
  • Felhasználói/üzleti igények, üzleti work-flow felmérésében való aktív részvétel
  • Követelményspecifikáció és tesztelési forgatókönyvek elkészítésének támogatása
  • ERP és vezetői információs rendszerek tesztelése (UAT)
  • Projekt adminisztráció, felhasználói kézikönyv összeállítása
  • Management riportok tervezése, készítése
  • Felhasználók szakmai támogatása és tréningek, workshop-ok tartása
Követelmények:
  • Felsőfokú gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, versenyszférán belüli üzleti környezetben, pénzügy-számviteli és/vagy kontrolling területen
  • Pénzügyi és számviteli szabályozások naprakész ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete (pl.: pivot tábla, függvények magabiztos kezelése)
  • Ügyfélorientált attitűd és kiváló kommunikációs készség
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
Előnyt jelent:
  • Ügyviteli és/vagy integrált vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett releváns tapasztalat
  • Rendszerfelmérés vagy rendszerbevezetés területén szerzett tapasztalat
  • Riporttervezésben és/vagy készítésben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű SQL ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sportolási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezéshez kérjük, csatolja frissített, fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.