Üzletfejlesztési gyakornok

Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete, amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és K+F szolgáltatások nyújtása,
budapesti telephelyére munkatársat keres
Üzletfejlesztési gyakornok munkakörbe.

Feladatok:
• Ellátja a hatáskörébe rendelt értékesítési, kapcsolatépítési tevékenységek és ügyfélkapcsolati folyamatok támogatását.
• Feladata a piaci szereplők tevékenységének nyomon követése, az igények azonosítása, elemzése és ezek alapján javaslattétel új fejlesztésekre.
• Új vagy meglévő fejlesztési eredmények, termékek piacra vitelének támogatása, piacra juttatásának elősegítése.
• Üzleti ajánlatok, szerződések előkészítése a kutatói intézet szakmai csapatával szoros együttműködésben.

Elvárások:
• Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok, preferáltan gazdasági területen.
• 1-2 év sales területen szerzett tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk.
• Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
• Magas szintű problémaértő-és megoldó képesség.
• Jó írás- és kommunikációs készség.
• Jó prezentációs készség.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem + Cafeteria.
• Teljes vagy részmunkaidő (4-6 óra), illetve rugalmas munkaidő-beosztás.
• Céges mobiltelefon és céges számítógép/laptop.
• Kihívást jelentő munkakör és szakmai fejlődési lehetőség.
• Havi rendszerességgel céges gyümölcsnap.
• Támogató, barátságos munkakörnyezet.
• Megbízható, stabil hátterű cég.
• Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorfa utca 1.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet 2019. június 10-ig az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. célja a hazai vállalatok versenyképességének és hatékonyságának növelése sikeres innováció és technológiatranszfer révén.
Szoros együttműködésben dolgozunk vezető hazai és külföldi partnerintézményekkel. A jelenleg több mint 200 vállalatnak komplex tudományos és műszaki megoldásokat kínálunk több szakterületen.
Együttműködünk az állami és az akadémiai szférával, a felsőoktatás intézményeivel és azok kutatási központjaival is, számukra betöltve az innovációs összekötő szerepét az alkalmazott kutatás-fejlesztési és technológia transzfer tevékenységen keresztül. Szellemi műhelyként, kutatóink és szakértő csapatunk révén, képesek vagyunk a felmerülő ipari kutatás-fejlesztési igényeket nemzetközi összehasonlításban is magas szakmai színvonalon kiszolgálni, és azokat az ötlettől egészen a megvalósulásig eljuttatni.
Küldetésünknek tekintjük, hogy egyfajta katalizátorként, kiemelkedő technológiai színvonalú és nemzetgazdasági szinten is számottevő, magas hozzáadott értéket közvetítő nemzetközi és hazai projektekben vegyünk részt, amelyek hasznosulásukkal jelentős mértékben képesek szolgálni a társadalmi jólétet.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Kondorfa utca 1.
1116 Budapest

Kapcsolat