Osztályvezető

Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A
Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete, amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és K+F szolgáltatások nyújtása.
Mérnöki Divíziójának Anyagfejlesztési Osztályára keres
miskolci munkavégzéssel
Osztályvezetőt

Feladatok:
• Az Anyagfejlesztési Osztály osztályvezetői feladatainak ellátása, egy akadémikus vezető kutató mellett (aki elsősorban a projektek szakmai irányításában és a szakmai feladatok elvégzésében vesz részt);
• Az osztály alap és alkalmazott kutatási projektjeinek szakmai megvalósításában való közreműködés;
• Az osztályához tartozó beosztott munkatársak munkájának irányítása, szervezése, koordinálása, ellenőrzése;
• Részvétel a Divízió kutatási, vállalkozási tevékenységének alakításában, az elvárt üzleti eredmény elérése érdekében.

Elvárások:
• PhD fokozat anyagmérnöki, kohómérnöki, vagy vegyészmérnöki tudományokból;
• Vezetői tapasztalat, jó menedzsment készségek;
• Szakmai tapasztalat, illetve tudás az osztályon jelenleg folyó projektek szakmai területeinek többségén: fémes kompozitok, fémhabok, fémemulziók, vizes szolok, üveghabok, polimer-habok, hőtároló anyagok, kémiai analitikai módszerek, anyagvizsgálati módszerek, nagyhőmérsékletű technológiák, fázisdiagramok, nanotechnológiák, nanotudományok;
• Ipari kapcsolatrendszer;
• Projektek előkészítésében, végrehajtásának szakmai menedzselésében és teljesítésében való tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban;
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:
• EU-s és hazai kutatási projektek megvalósítási tapasztalatai.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem + Cafeteria.
• Rugalmas munkaidő.
• Céges mobiltelefon és céges számítógép/laptop.
• Kihívást jelentő munkakör.
• Támogató, barátságos munkakörnyezet.
• Megbízható, stabil hátterű cég.

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet 2019. február 28-ig az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. célja a hazai vállalatok versenyképességének és hatékonyságának növelése sikeres innováció és technológiatranszfer révén.
Szoros együttműködésben dolgozunk vezető hazai és külföldi partnerintézményekkel. A jelenleg több mint 200 vállalatnak komplex tudományos és műszaki megoldásokat kínálunk több szakterületen.
Együttműködünk az állami és az akadémiai szférával, a felsőoktatás intézményeivel és azok kutatási központjaival is, számukra betöltve az innovációs összekötő szerepét az alkalmazott kutatás-fejlesztési és technológia transzfer tevékenységen keresztül. Szellemi műhelyként, kutatóink és szakértő csapatunk révén, képesek vagyunk a felmerülő ipari kutatás-fejlesztési igényeket nemzetközi összehasonlításban is magas szakmai színvonalon kiszolgálni, és azokat az ötlettől egészen a megvalósulásig eljuttatni.
Küldetésünknek tekintjük, hogy egyfajta katalizátorként, kiemelkedő technológiai színvonalú és nemzetgazdasági szinten is számottevő, magas hozzáadott értéket közvetítő nemzetközi és hazai projektekben vegyünk részt, amelyek hasznosulásukkal jelentős mértékben képesek szolgálni a társadalmi jólétet.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Kondorfa utca 1.
1116 Budapest