Mérnök szaktanácsadó

BALLUFF Elektronika Kft.

A munkavégzés helye
Pápai út 55., Veszprém (Járás), Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff- Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra, saját állományba az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK SZAKTANÁCSADÓ

Feladatkör:

• Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
• Új, potenciális partnerek felkutatása
• Adott területre vonatkozó értékesítési stratégia kidolgozása
• Meghatározott értékesítési célok teljesítése
• Beszámolási kötelezettség a területére vonatkozó értékesítési adatokról
• Árajánlatok előkészítése, kidolgozása

Szükséges képzettség:
• Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:
• Angol és/vagy német nyelvismeret
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Vevőközpontú gondolkodásmód
• Önállóság, pontosság, megbízhatóság
• Jogosítvány

Előnyt jelent:
• SAP felhasználói ismeretek
• PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
• Kiváló munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő-beosztás

Munkavégzés helye:
• Nyugat- Magyarország

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2018.04.22-ig az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több mint 40 éves , az érzékelők területén szerzett tapasztalattal a Balluff ma egyike a legversenyképesebb vállalatoknak , melyek induktív közelítés-kapcsolókat elektromechanikus érzékelőket, forgó szögadókat és lineáris útadókat, valamint azonosítórendszereket gyártanak.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Balluff Elektronika Kft.
Pápai út 55.
8200 Veszprém