Adatvédelmi koordinátor

BALLUFF Elektronika Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ADATVÉDELMI KOORDINÁTOR

Feladatkör:
• Az adatvédelem törvényekre vonatkozó belső szabályozási rendszer bevezetése, megvalósítása a cégcsoport veszprémi telephelyén
• Adatvédelmi ellenőrzések, auditok végrehajtása Veszprémben az anyavállalattal együttműködve
• Az adatvédelmi projektekért való felelősség
• A vállalat adatvédelmi szabályozásainak végrehajtása és karbantartása
• A munkavállalók képzése, oktatása és felügyelete
• Kapcsolattartás a magyar adatvédelmi hatóságokkal és a vállalat adatvédelmi tisztviselőjével

Szükséges képzettség:
• Felsőfokú jogi és/vagy számítástechnikai és/vagy informatikai végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:
• Társalgási szintű angol és német nyelvismeret szóban és írásban
• Nagyfokú precizitás, szervezőkészség, vezetői képességek
• Jó konfliktustűrő képesség
• Jó kommunikációs, információs és elemző képesség
• Felelősségvállalás és döntésképesség
• Célorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Az adatvédelmi törvények és szabványok, valamint az informatikai biztonság és kockázatkezelés alapvető ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
• Kiváló munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több mint 40 éves , az érzékelők területén szerzett tapasztalattal a Balluff ma egyike a legversenyképesebb vállalatoknak , melyek induktív közelítés-kapcsolókat elektromechanikus érzékelőket, forgó szögadókat és lineáris útadókat, valamint azonosítórendszereket gyártanak.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Balluff Elektronika Kft.
Pápai út 55.
8200 Veszprém