Telefonos ügyfélszolgálatosokat keresünk angol nyelvtudással – otthoni munkavégzéssel

Balla Média Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk több mint 8 éve meghatározó szereplője a Call Centerek világának. Egyedi kommunikációs technikánknak köszönhetően eredményeink kiemelkedőek, így egyre több megbízással látnak el partnereink, ezért bővítjük csapatunkat.

Feladatok
Partnerünknek bejövő angol nyelvű ügyfélszolgálatot biztosítunk, 0-24 órában.
Jelenleg olyan kollégákat keresünk, akik váltott műszakban, az „A” héten nappal és a „B” héten éjszaka tudnak dolgozni.

Feladatod lesz a telefonos hívások fogadása, és ezzel járó adminisztratív feladatok ellátása. Ezek elsajátításához minden segítséget biztosítunk.

Téged keresünk, ha
- az egyik legsikeresebb Call Center tagja szeretnél lenni
- rendelkezel angol nyelvtudással
- szeretnél könnyű munkával jó bért keresni
- éjjeli bagoly vagy 

Cserébe az alábbiakat nyújtjuk számodra:
- Fix jövedelem
- Otthoni munkavégzés lehetősége
- Egyéb juttatások (ledolgozott óraszámtól függően)
- Lojalitás programunk keretén belül, évente egy értékes utazáson is részt vehetsz, vagy plusz jövedelemmel köszönjük meg a munkád

Bér (nettó): nappal 900 Ft/óra este és éjszaka 1000 Ft/óra

Ha a fentiek alapján szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzod a virag.adam@atlaszcsoport.hu email címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Angyalföldi út 5. B. ép.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Virág Ádám
E-mail: Küldje el önéletrajzát