Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Festő-mázoló, Burkoló, Kőműves segédmunkás

B&G Építő és Üzemeltető Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Zalaegerszegi székhelyű, épületek üzemeltetésével- és építésével foglalkozó cégcsoport keres közvetlenül az ügyvezető és a projektvezető irányítása alá tartozó munkatársat.

Festő mázoló, burkoló, kőműves segédmunkás

Főbb feladatok, munkák:
- Ipari létesítmények, köz- és lakóépületek külső és belső felületének bevonása különböző védő, vagy díszítő anyagokkal például festékkel, tapétával,
- Különböző építmények, épületek függőleges és vízszintes felületeinek meleg-, illetve hideg tapintású burkolatának készítése, javítása,
- építkezésen, kivitelezésben kőműves és egyéb munkák ellátása,
- építés/projektvezető utasításai alapján a feladatok elvégzése

Elvárások:
- építési szakterületen szerzett tapasztalat
- önálló, precíz, pontos munkavégzés
- megfelelő szintű munka-és teherbírás,
- precizitás, önálló munkavégzés,
- megbízhatóság,
- szakmai végzettség,
- kiemelkedő probléma megoldó képesség,
- „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- zalaegerszegi lakhely

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszútávú, folyamatos munkaviszony egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál

Munkavégzés helye:

Küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Zalaegerszegi székhelyű, épületek üzemeltetésével- és építésével foglalkozó cégcsoport.

A cég címe

Batthyány Lajos utca 3-7. I. em. 3.
8900 Zalaegerszeg
ID: 3908710  Megjelentetés dátuma: 2020.05.05.