Betanított gyári munka Hollandiában

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Széles körű gyári munkalehetőségek Hollandiában!
Gyere és próbáld ki magad!

Bér: bruttó 10,00 € / óra – 10,79 € / óra között (tapasztalattól függően) + 8% vakáció bér + műszakpótlék + túlóra pótlék

Lokációk: Tilburg, Eindhoven, Rijen, Oisterwijk, Nieuwendijk

Feladatok:
Csomagolás
Címkézés
Minőség ellenőrzés

Elvárások:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk :
Holland szerződés
Hosszú távú munkalehetőség
Heti fizetési rendszer
Szállást és egészség biztosítást tudunk biztosítani
- az összegeket a munkavállaló állja,és a munkabérből kerülnek levonásra
Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)
Segítségnyújtás a külföldi ügyintézésben
Kiutazás és az étkezés önköltséges, adminisztrációs díjat nem számolunk fel.

Kérdés esetén keress bennünket:
[email protected] +36-70/ 882 90 48

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nemzetközi szinten működő holland tualjdonban lévő munkaerőközvetítő cég vagyunk. Főbb szakterületeink a termelés támogatás, logisztika, illetve a szakképzettséget igénylő területek. Legyen szó szezonális, vagy hosszútávú munkaválallásról, mi állunk rendelkezésre és több mint 15 éves szakmai tapasztalatunkkal segítünk a legmegfelelőbb pozíciók betöltésében, illetve a teljeskörű ügyintézésben.
Keress bennünket bizalommal!

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest
www.axell.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát