Raktári munka - Hollandia

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktári munkalehetőségek Hollandiában!
Gyere és próbáld ki magad!
Nyitott pozíciók: orderpicker, elektromos targonca vezető (EPT), csomagoló
Lokációk: Tilburg, Waalwijk
Bér: bruttó 10,38 € /óra →1660 €/hó + 8% vakáció bér + műszakpótlék + túlóra pótlék
Feladatok:
Anyagmozgatás kézi vagy gépi használattal
Megrendelések összekészítése
Teherautók ki és bepakolása
Raklapok összekészítése
Csomagolás
Címkézés
Minőség ellenőrzés
Elvárások:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Targonca, EPT vezetői tapasztalat - (csak a targonca vezetői és EPT-s pozíciókban)

Amit kínálunk:
Holland szerződés
Hosszú távú munkalehetőség
Heti fizetési rendszer
Szállás és egészség biztosítás - az összegeket a munkavállaló állja és a munkabérből kerülnek levonásra
Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)
Segítségnyújtás a külföldi ügyintézésben
Kiutazás és az étkezés önköltséges, adminisztrációs díjat nem számolunk fel.
+36/70 8829048 [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nemzetközi szinten működő holland tualjdonban lévő munkaerőközvetítő cég vagyunk. Főbb szakterületeink a termelés támogatás, logisztika, illetve a szakképzettséget igénylő területek. Legyen szó szezonális, vagy hosszútávú munkaválallásról, mi állunk rendelkezésre és több mint 15 éves szakmai tapasztalatunkkal segítünk a legmegfelelőbb pozíciók betöltésében, illetve a teljeskörű ügyintézésben.
Keress bennünket bizalommal!

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest
www.axell.hu