Betanított munka - Hollandiában

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Waalwijk, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.12.03.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
bruttó 1465 € - 1628 € / hó + túlóra pótlék + műszakpótlék+ 8% vakációpénz

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amiben számítunk Rád:
Áruk összekészítése
EPT (elektromos béka) használata
Minőség-ellenőrzés
Egyéb raktári feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Elektronikai eszközöket raktározó partnerünkhöz a Syncreonhoz keresünk munkatársakat Waalwijk-ba!

Elvárások:
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:
Raktárosi tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk :
EPT tréning
Holland munkaszerződés
Hosszú távú munkalehetőség
Fizetés heti rendszerességgel
Szállás biztosítása és egészségügyi biztosítás elintézése
Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)

Kiutazás saját költségen, a szervezésben tudunk segíteni.
Közvetítői díjat nem számolunk fel!

Kérdésed van? Fordulj hozzánk bizalommal:
[email protected]
+36704162800

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: [email protected]

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest
www.axell.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3550168   Megjelentetés dátuma: 2018.11.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   bruttó 1465 € - 1628 € / hó + túlóra pótlék + műszakpótlék+ 8% vakációpénz