Raktáros munka Hollandiában, megbízónk nemzetközi csapatában! (hölgyek számára is)

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkahely: Waalwijk, Hollandia

ÓRABÉR:br. €10,18 / óra + 8% vakációpénz

Feladatok:
általános raktári feladatok
árumozgatás (EPT)megrendelések összekészítése
munkaterület tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:
Képzési és fejlődési lehetőség
Friendship-bónusz (1 heti szállás-jóváírás)

EXTRA BÓNUSZ
Ha 2018 szeptembere és 2018 decem,ber 31-e között még a cégnél dolgozol, 250€ bónuszt kapsz, amit 2019.januárban fizet ki számodra a cég.

Információk a kiválasztási folyamatról

Érdekel? Kérdésed van? Küldd önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva, vagy hívj bennünket a +36-70-884-5031-es telefonszámon! Jelentkezz bátran, mindenkit visszahívunk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged keresünk, ha:
azonnal munkába tudsz állni
magabiztosan beszélsz angolul
előny, ha van raktári tapasztalatod
előny, ha van jogosítványod

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: jobs@axell.hu

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát