Targoncás munkatársakat keresünk Hollandiába az ID Logisticshez!

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Targoncás és magasemelésű targoncás munkatársakat keresünk
Hollandiába,
az ID Logistics nemzetközi csapatába!

ÓRABÉR: 10.25 € + műszakpótlékok + 8% vakációpénz

Munkavégzés helye: Tilburh, Hollandia

A három hollandiai telephelyen összesen 207 000 m²-en elterülő IDL Logistics teljeskörű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek a transzport, a raktározás és a logisztika minden területén.

Amiben számítunk Rád:

targoncázás, raktári feladatok
zavartalan anyagellátás biztosítása
kamionok le- és felpakolása
kész termékek mozgatása, fóliázása, pántolása
adminisztráció, készletrendezés

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

Az Axell Employment munkatársai mindent megtesznek azért, hogy a terveid szerint alakuljanak a dolgok Hollandiában. Megszervezzük neked a kiutazásod, elintézzük a szállást, és az egészségügyi biztosításodat is elindítjuk. A kint tartózkodásod alatt magyar nyelvű koordinátorunk segít majd neked az ügyintézésben, de természetesen a magyar iroda munkatársai is elérhetőek maradnak a számodra. Szerintünk minden ember és minden helyzet egyedi és kiemelt figyelmet érdemel, ezért egyedülálló, személyre szabott aftercare-rendszerrel követjük nyomon minden dolgozónk boldogulását.

Az órabéred mellett műszakpótlékokra, hétvégi és ünnepnapi pótlékra, valamint a 8%-os vakációpénzre is számíthatsz. Mi támogatjuk, hogy barátok, párok, családtagok együtt kezdjenek új életet Hollandiában, sőt: ha ajánlasz nekünk egy hozzád hasonlóan jó munkatársat, Friendship-bónuszunkban is részesülhetsz! Tudj meg még többet a cégről: https://www.id-logistics.com/en/

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy a mi emberünk, ha:

azonnal munkába tudsz állni
magabiztosan beszélsz angolul
munkádat precízen és körültekintően végzed
(a termékek többsége nagyértékű elektronikai eszköz)
van targoncavezetői és/vagy magasemelésű targoncás tapasztalatod
több ügyfelünknél is bevethető vagy
feltalálod magad nemzetközi környezetben
előny, ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
előny, ha van érvényes erkölcsi bizonyítványod

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: jobs@axell.hu

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest